Zapraszamy na nową odsłonę forum

Prosimy nie zakładać nowych wątków ani nie odpowiadać na istniejące
gdyż dotychczasowa wersja zostanie zlikwidowana.

Wejdź na nowe forum

Strefa czasowa: UTC [ DST ]



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela, 23 lut 2014, 17:07 
elektroużytkownik

Dołączył(a): niedziela, 23 lut 2014, 16:10
Punkty: 85.00

Posty: 4
Online: 3h 24m 5s
Pojazd: Buggy XYKD - FZ 750
Witam Serdecznie

Mam taki problem domyślam się, że dla was można powiedzieć drobnostka ale dla mnie to już wielki otóż posiadam Pojazd Buggy xykd 150-3 a w nim został zmieniony silnik z Yamahy Fz 750 ale uszkodzeniu uległ regulator napięcia prawdopodobnie nie wytrzymał obciążenia (gdyż oryginalnie gdy pracował w motorze było jedno światło mijania i 1 drogowe a z tyłu tylko 1 pozycyjne i 1 stopu, liczba 4 kierunków się tylko nie zmieniła po zaadoptowaniu silnika z instalacją do mojego pojazdy liczba odbiorników się zwiększyła 2 światła mocniejsze mijania 2 światła mocniejsze drogowe i z tyłu po 2 światła pozycyjne jak i 2 światła stopu) i chciał bym taki regulator wykonać , schemat znalazłem Dodałem do Galerii. Oryginalnie regulator montowany jest u mnie w alternatorze ale chciał bym zewnętrzy i mocniejszy gdyż mam w planach o ile była by możliwość dodać do niego jeszcze parę dodatkowych świateł. Największym problemem dla mnie w skonstruowaniu tego regulatora to ta płytka drukowana nie znam się na tym.

Bardzo proszę o pomoc


Góra
 Offline  Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
UNITI | Fixed by
.