Zapraszamy na nową odsłonę forum

Prosimy nie zakładać nowych wątków ani nie odpowiadać na istniejące
gdyż dotychczasowa wersja zostanie zlikwidowana.

Wejdź na nowe forum

Strefa czasowa: UTC [ DST ]



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela, 8 kwi 2012, 19:36 
Użytkownik 20%

Dołączył(a): niedziela, 8 kwi 2012, 19:27
Punkty: 18.00

Posty: 18
Online: 12h 58m 31s
Pojazd: KTM LC4 620 GS - 97 SEM/TM
witam

szukam schematu instalacji do LC4 620 z 97 GS , wersja bez aku z zaplonem sem i cewkomodulem TM. Mam maly problem z oswietleniem , czasem mi je wcina na 90% jest to wina stacyjki ktora juz rozszyfrowalem ( poza 1 przewodem/zlaczem) , ale jeszcze chcialbym sie dowiedziec z kad idzie zasilanie swiatel i przerywacza kierunkow 12V do stacyjki - czarno bialy - przewod . Jak mi nastepnym razem wetnie swiatla i kierunki to bede wiedzal gdzie szukac i czy dochodzi zasilanie owym czarno bialym przewodem.


Ostatnio edytowano niedziela, 8 kwi 2012, 23:15 przez rysiek24, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Offline  Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 8 kwi 2012, 19:48 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 21 sie 2008, 15:01
Punkty: 366.00

Posty: 53
Flaga: Poland
Online: 9d 16h 38m 1s
Pojazd: LC4
Witam

Motocykl ma 15 lat ! I często jest po kilku modyfikacjach .... nie należy bezgranicznie zawierzać dokumentacji ... zrób fotografie ładne zamieść w naszej galerii .. mam takiego KTM .. z tym ,ze zapłon u Ciebie ma dziwne oznaczenie .....

_________________
Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie. Są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam- Roman Dmowski


Góra
 Offline  Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 8 kwi 2012, 23:54 
Użytkownik 20%

Dołączył(a): niedziela, 8 kwi 2012, 19:27
Punkty: 18.00

Posty: 18
Online: 12h 58m 31s
Pojazd: KTM LC4 620 GS - 97 SEM/TM
jedyne co bylo przerabiane to kable do przedniej lampy byly sztukowane przez poprzednika , reszta wyglada na oryginal , wtyczki , kostki itp, ale porobie fotki przy okazji jak mi znowu siadzie zasilanie swiatel . Jeszcze mam jedna 2 pinowa wtyczke w rozdzielnicy pod licznikem wolna na wyjsciu ( tzn nie ma kabli ,albo sa uciete 1 cm za kostka i zalozona koszulka termokurczliwa), ale teraz nie pamietam czy dochodza do niej jakies kable.

napisze jakie mam kolory na stacyjke i numery pinow
3.brazowy - (masa)
2. Żółto - Niebieski - zasilanie przerywacza kierunkow.
1 i 5 Żółto - czerwony - odejscie zasilania na swiatla - i tu jest cos dziwnego bo 1 jest podlaczony z 5 takim samym kolorem kabla wsuwana na osobnym pin obok czyli 1 ( tu akurat srodek stacyjki ) i obydwa wchodza do wiazki ,odlaczenie owego odejscia (1) nic nie powoduje ,swiatla sa , silnik pracuje , stop dziala.
4.Niebiesko -Czarny - zasilanie z zaplonu do gaszenia stacyjka , po przekreceniu na off robi zwarcie z masa i gasi silnik.
5. Czarno - Bialy - dojscie zasilania 12V na swiatla i przerywacz kierunkow.
7 - wolny

stacyjka juz od danwa potrafila nie stykac swiatel , ale poruszanie kluczem i dokladnym zalaczeniu pozycji on1 albo on2 przywracalo swiatla , od jakiegos czasu poruszanie juz nic nie daje , ale co pogrzebie przy stacyjce wiszacej na kalach albo poryskam odrdzewiaczem to naprawiaja sie po czasie, no i w tej chwili nie mam pewnosci czy nie styka stacyjka czy gdzies na kablu jest uszkodzenie..

Mnie w tej chwili zastanawia z kad powinno isc zasilanie na odbiorniki 12V , z regulatora czy kondensatora ?


Góra
 Offline  Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 9 kwi 2012, 00:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 21 sie 2008, 15:01
Punkty: 366.00

Posty: 53
Flaga: Poland
Online: 9d 16h 38m 1s
Pojazd: LC4
rysiek24 napisał(a):
ale porobie fotki przy okazji jak mi znowu siadzie zasilanie swiatel

nie pisałem przy okazji więc odpadam z tematu bez fotografii może inni pomogą przy okazji .. ..

_________________
Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie. Są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam- Roman Dmowski


Góra
 Offline  Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
UNITI | Fixed by
.