Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Moto CDI Elektronika - Warunki użytkowania

Rejestrując się na „Moto CDI Elektronika” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Moto CDI Elektronika”. „Moto CDI Elektronika” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „Moto CDI Elektronika” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Moto CDI Elektronika” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Moto CDI Elektronika” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme edited by Maras-Tech
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO


stat4u
.