Zapraszamy na nową odsłonę forum

Prosimy nie zakładać nowych wątków ani nie odpowiadać na istniejące
gdyż dotychczasowa wersja zostanie zlikwidowana.

Wejdź na nowe forum

Strefa czasowa: UTC [ DST ]



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: piątek, 1 maja 2015, 17:13 
elektroużytkownik

Dołączył(a): piątek, 1 maja 2015, 16:43
Punkty: 85.00

Posty: 2
Online: 1h 3m 10s
Pojazd: suzuki 125
Witam wszystkich posiadaczy marudera 125. Walczyłem z blokadą od grudnia zeszłego roku z odblokowaniem swojego z roku 98 ,8kw ,był zablokowany mechanicznie i elektronicznie, najpierw poradziłem sobie z blokadą mechaniczną odzyskał moc dobry start i dobrze się zbiera, ale odcinało go przy 80km/h, .Nie będę pisał ile razy go rozbierałem i składałem i próbnych jazd, głowa boli, wczoraj po rozważeniu elektroniki i pogrzebaniu w niej znowu próbna jazda, i i i i i maruda po o osiągnięciu 80km/h nie odcina , kiepska pogoda była ale rozpędził się do 100km/h. Koniec mordęgi. Nie wiem czy to ważne bo sam do tego doszłem moduł u mnie jest NIG 107. Z góry piszę że nie udzielę informacji w formie pisemnej nie da się, nie ma możliwości opisania tej grzebaniny, ewentualnie jak ktoś blisko mieszka można by przyjechać z motorem na oględziny.Pozdrawiam. Trzymajcie ramy i gaci Mamy ;)


Góra
 Offline  Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: piątek, 2 gru 2016, 18:01 
elektroużytkownik

Dołączył(a): sobota, 1 paź 2016, 07:39
Punkty: 80.00

Posty: 1
Online: 34m 46s
Pojazd: Gz 125
Witam. Nie musisz opisywać tej grzebaniny lecz sam efekt koncowy, co pomogło????? Chyba go sprzedam bo brakuje mocy a nic nie idzie wyczytac w całej sieci.
Pozdrawiam


Góra
 Offline  Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
UNITI | Fixed by
.