Zapraszamy na nową odsłonę forum

Prosimy nie zakładać nowych wątków ani nie odpowiadać na istniejące
gdyż dotychczasowa wersja zostanie zlikwidowana.

Wejdź na nowe forum

Strefa czasowa: UTC [ DST ]



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela, 27 lis 2016, 11:15 
elektroużytkownik

Dołączył(a): niedziela, 27 lis 2016, 10:56
Punkty: 30.00

Posty: 1
Online: 1h 23m 3s
Pojazd: Ktm sx 125
Marka : KTM
Model : SX 125
Rocznik : prawdopodonie 2003 wyczytane z tabliczki numeru seryjnego
Typ : Cross
Opis problemu: Hej, mam problem z moja bestia. Stalem sie "szczesliwym" posiadaczem tego ktma po taniosci bo za 1900 zl mial rozwalony tlok bo byl katowany etc. Nie dbali o niego. Wyminilem tlok mierzac srednice cylindra etc. Staralem sie wykopywac cala wiedze z neta etc. Wymiana pds naprawa przednich uszczelniaczy lag etc. Ale dochodzac do meritum sprawy. !! Jak nie palil na kopa tak nie pali. Juz pisze, biegly z elektryki nie jestem na tyle a czesci elektryczne drogie wiec oddalem do machanikow. Trzymali go 7 miesiecy az go odebralem. W moim crossie byl misz masz poniewaz stator byl spalony od 2k2 a kolo magnesowe od 2k1 . Wiec zamowili stator 2k2 i kolo magnesowe 2k2 oryginal z ktma. Ale iskry nadal nie ma. Albo jest licha. Czy wina jest przeklety modul zaplonowy? No z drugiej strony nic innego juz tam z elektroniki nie ma bo zostala tylko cewka z przewodem WN ale niby przekladali ja do ktm 80 czy cos bo byla taka sama i dzialal iskra byla. Wiec wychodzi ze to modul ale. Czy aby na pewno?. Jak to sprawdzic? Bo chyba sie nie da.. ? Aby to sprawdzic jedynie co mi zostaje znalezc podobnego sxa i wsadzic do niego moj modul i czy bedzie iskra? Duzo informacji wiem. Ale chcialem jak najbardziej to opisac co i jak. :))


Góra
 Offline  Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
UNITI | Fixed by
.