Zapraszamy na nową odsłonę forum

Prosimy nie zakładać nowych wątków ani nie odpowiadać na istniejące
gdyż dotychczasowa wersja zostanie zlikwidowana.

Wejdź na nowe forum

Strefa czasowa: UTC [ DST ]



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: czwartek, 8 paź 2015, 09:57 
elektroużytkownik

Dołączył(a): czwartek, 8 paź 2015, 09:30
Punkty: 30.00

Posty: 1
Online: 2h 15m 24s
Pojazd: kmx 125
Marka: ZIPP
Model: Quantum 2t
Rocznik: 2014
Typ:skuter


Witajcie
Niestety ręce mi upadają z moim quantumem 2t, marki zipp.
Mianowicie Skuter odpala prawidłowo, lecz po 5 min jazdy traci na chwile iskre, silnik spada z obrotow, i nagle ''złapie'' iskre, po czym jedzie dalej. Tak robi co chwila... Nawet jak stoi w miejscu, ładnie pracuje i tu nagle zgaśnie. Odpalam popracuje troszkę i zgaśnie.

Cewka WN i przewód oraz świeca zapłonowa, są wymienione na nowe. Gaźnik tez jest nowy, razem ze ssaniem. Układ paliwowy caly wyczyszczony. Caly iskrownik tez byl podmieniany na nowy. Wciąz skuter robi to samo. Najgorszy jest moduł CDI... jaki nie włożę za cholerę nie ma iskry. podpinałem około 15 nowych modułów do 2t... Mozę na 2 coś łapał ale wyglądało na to ze iskra jest nie w tym monecie, bo zatrzymywało rozrusznik... Tylko na tym jednym oryginalnym odpala i wkręca się jak bajeczka. Kable są posprawdzane przez miejscowego elektryka. Mowił mi ze miał go podpięte na krotko, pod modoł do 2t ale ten na jedną kostkę (zippek ma 2x4) niby chodził jak marzenie. Tylko jak przyjechałem po niego nie chciał odpalić. tak jak pisałem powyżej Zatrzymywało silnik zapłon nie w tym momencie cos takiego. elektryk był w szoku i nie wie jak to możliwe, chodził jeździł nim i nagle już nie zapala...?
Instalacje zapłonową zrobił tak jak była i skuter powrócił do punktu wyjścia...
Bardzo was prosze o pomoc...:( :(

pozdrawiam

--Dodano sobota, 10 paź 2015, 09:43 --

Nikt z takim problemem się nie spotkał?


Góra
 Offline  Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
UNITI | Fixed by
.