Zapraszamy na nową odsłonę forum

Prosimy nie zakładać nowych wątków ani nie odpowiadać na istniejące
gdyż dotychczasowa wersja zostanie zlikwidowana.

Wejdź na nowe forum

Strefa czasowa: UTC [ DST ]



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: sobota, 27 kwi 2013, 20:42 
elektroużytkownik 0%

Dołączył(a): czwartek, 25 kwi 2013, 21:20
Punkty: 65.00

Posty: 9
Online: 12h 41m 7s
Pojazd: TM racing 450
Sorki krokodyl miałem dziś mało czasu by zapoznawać się z nową galerią i sposobami dodawani zdjęć, pochłonęło mi go dużo to żmudne skubanie gumy, w wolnej chwili poprawie temat i wrzucę schematy i zdjęcia do waszej galerii bo na pewno się nie jednemu przydadzą
Po za tym nerwy mi puściły po usunięciu tej cholernej japońskiej gumy ukazała mi się płytka z mikro procesorami. Tego się obawiałem bo nie mam takiej lutownicy by to polutować
no i pech chciał że przy odrywaniu Gumy jeden z miniaturowych elementów odpadł i chyba uszkodziłem moduł
masakra wiem gdzie się on znajdował ale jest tak miniaturowy że nawet nie wiem którą stroną był tam wlutowany


Góra
 Offline  Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: sobota, 27 kwi 2013, 20:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 27 lut 2012, 22:47
Punkty: 1,398.00

Posty: 525
Lokalizacja: Wrocław
Flaga: Poland
Online: 116d 9h 12m 5s
Pojazd: KTM
tym się nie przejmuj i tak jest to czysto poznawcza operacja :) nie zniszcz wtyku bo może się przydać a płytka PCB i tak nie jest do uratowania

_________________
Przesłanie Pana Cogito
Zbigniew Herbert



Góra
 Offline  Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: sobota, 27 kwi 2013, 20:51 
elektroużytkownik 0%

Dołączył(a): czwartek, 25 kwi 2013, 21:20
Punkty: 65.00

Posty: 9
Online: 12h 41m 7s
Pojazd: TM racing 450
Kacper www14 napisał(a):
http://allegro.pl/tm-80-85-125-250-400-czesci-skrzynia-wal-kosz-i3184506658.html tu są jakieś części do twojego

--Dodano sobota, 27 kwi 2013, 19:04 --

krokodyl masz ten link ??? ; )



Gość od tych części jest mało chętni do współpracy problemem dla niego jest pójść do garażu i zobaczyć czy ma moduł :roll: 4 dni temu miał mi odpisać sms-a czy go posiada :roll:
ale jeszcze go po gnębię po weekendzie :lol:

--Dodano sobota, 27 kwi 2013, 20:53 --

krokodyl napisał(a):
tym się nie przejmuj i tak jest to czysto poznawcza operacja :) nie zniszcz wtyku bo może się przydać a płytka PCB i tak nie jest do uratowania


To rozumie że mam go spisać na straty w celach naukowych hm.... ok
To jak mam zbudować nowy ?? jakie zdjęcia mam wkleić by wszystko było wiadomo ??
a skoro mam iść na straty to znaczy że mogę sobie swobodnie po płytce skrobać wydrapując tą gumę by ukazały się wszystkie elementy ale ich nie uszkadzać tak mam to rozumieć ??

825


Góra
 Offline  Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 28 kwi 2013, 14:01 
Użytkownik 30%

Dołączył(a): piątek, 19 kwi 2013, 16:43
Punkty: -30.00

Posty: 22
Online: 8h 37m
Pojazd: Maico 250 GM
Ej TOBIE pewnie też mówił że zadzwoń potem a nie odbierał ja już chyba zrezygnuje z niego bo maił mi znaleźć zapłon


Góra
 Offline  Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 28 kwi 2013, 15:24 
elektroużytkownik 0%

Dołączył(a): czwartek, 25 kwi 2013, 21:20
Punkty: 65.00

Posty: 9
Online: 12h 41m 7s
Pojazd: TM racing 450
Kacper www14 napisał(a):
Ej TOBIE pewnie też mówił że zadzwoń potem a nie odbierał ja już chyba zrezygnuje z niego bo maił mi znaleźć zapłon

Ja dzwoniłem do niego dwa razy napisałem mu smsa z numerami i potem jeszcze raz dzwoniłem się zapytać czy znalazł to powiedział że odpisze mi na smsa ja tylko wejdzie do garażu zobaczyć czy to posiada i echo to było 4 dni temu
Gość jest dziwny kiedyś dzwoniłem do niego po zawory do 450 to mi powiedział że na 100% od 400 będą pasowały to kazałem mu zmierzyć grzybek a on do mnie ze ja mam mu wysłać wymiary :roll: a potem do mnie że ja zle mierze zawory bo takie duże jak jak chce nie zmieściły by się w głowicy :lol: a jednak się mieszczą mu powiedziałem....
ciężki jest strasznie ten gość ale ja nie mam wyjści bo tylko on ma taki moduł wystawiony nikt więcej nie posiada go
jak mi się nie uda SDI zrobić samemu to on będzie ostatnią deską ratunku....

A teraz dodam zdjęcia tego nieszczęsnego wyskrobanego Modułu
panowie mam nadzieje że napiszecie mi w końcu coś co mnie uszczęśliwi
że łatwo będzie go odbudować czy coś w tym stylu bo ciepło się robi a maszyna stoi.....838837836835834833


Góra
 Offline  Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 28 kwi 2013, 19:02 
Użytkownik 30%

Dołączył(a): piątek, 19 kwi 2013, 16:43
Punkty: -30.00

Posty: 22
Online: 8h 37m
Pojazd: Maico 250 GM
no dziwny ten człowiek kolego dziwne to jest ale co zrobisz no nic nie zrobisz ; )


Góra
 Offline  Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: piątek, 3 maja 2013, 15:05 
elektroużytkownik 0%

Dołączył(a): czwartek, 25 kwi 2013, 21:20
Punkty: 65.00

Posty: 9
Online: 12h 41m 7s
Pojazd: TM racing 450
841840

czerwone znaczki pokazują początek i koniec znacznika lecz koło nie jest ustawione w najwyższym punkcie tłoka.... ustawiłem kątomierz na 0 to jest najwyższy punkt tłoka..... a na impulsatorze jest ustawiony początek znacznika - koniec znacznika to punkt 0 i najwyższy punkt tłoka czyli po pomiarze wychodzi -60 od zera górnego punktu tłoka

-


Góra
 Offline  Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
UNITI | Fixed by
.