Zapraszamy na nową odsłonę forum

Prosimy nie zakładać nowych wątków ani nie odpowiadać na istniejące
gdyż dotychczasowa wersja zostanie zlikwidowana.

Wejdź na nowe forum

Strefa czasowa: UTC [ DST ]



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: piątek, 8 kwi 2016, 12:56 
elektroużytkownik

Dołączył(a): piątek, 8 kwi 2016, 12:54
Punkty: 30.00

Posty: 1
Online: 9h 26m 31s
Pojazd: Bashan 250
Marka :Bashan
Model :250-11b
Rocznik :2015
Typ : ATV
Opis problemu: Witam mam problem z quadem mianowicie nie chce palić, może ktoś sie zna i będzie w stanie mi pomóc, mianowicie posiadam 4 moduły do quada 3 które są rozmiarami takie jak oryginalny (wszystkie nowe i dedykowane do basnan 250) i jeden 2x większy i sprawa przedstawia się tak na tych trzech quad nie chce za nic w świecie zapalić, powodem pewnie jest brak iskry bo tej poprostu niema. jak sprawdzam moduły (jedyna mi znaną metodą) czyli wpinam się przed cewkę wysokiego napięcia miernikiem i dokonuje pomiaru na tych mniejszych pokazuje mi wartości 17-18VAC oczywiście pulsacyjne (podczas kręcenia rozrusznikiem) ale po drugiej stronie cewki iskry nie ma (zdemontowałem fajkę i zmasowalem sam przewód). A jeśli podepnę ten większy moduł wartości przed cewką wysokiego napięcia są między 16-17VAC ale w tym już przypadku jest iskra po 2 stronie cewki, co prawda bardzo słaba ale pozwala na na odpalenie quada, ale nie pozwala to na jazdę gdyż to spalanie nie jest takie jak ma byc i chwila moment świeca jest cała czarna i zaczyna przerywać. ktoś ma pojęcie co może być przyczyną takiej usterki?? (dodam iż iskrownik i cewka również zostały wymienione na nowe)


Góra
 Offline  Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
UNITI | Fixed by
.